Slider

 • Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych
  Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych
 • Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych
  Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych
 • Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych
  Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych
 • Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych
  Zadbaj o swoje zdrowie i zdrowie swoich najbliższych

Centrum leczenia boreliozy

Nasz ośrodek to miejsce wyjątkowe. Wszyscy nasi klienci mogą liczyć na profesjonalną opiekę, skuteczną diagnostykę i terapie, wysokiej jakości masaże oraz atrakcyjne ceny. Wykorzystujemy nowoczesne metody terapii i korzystamy z najlepszej jakości sprzętu , dzięki którym łatwiej, szybciej i skuteczniej będziemy mogli pomóc Wam w pokonaniu Waszych dolegliwości. Jesteśmy gotowi udzielić Wam wszelkiej możliwej pomocy i doradzić w kwestii utrzymania dobrej kondycji i samopoczucia w każdym wieku. Przekonajcie się sami, jak wiele możemy Wam zaoferować!

W Centrum Zdrowia i Masaży skorzystać również można ze sklepu zielarskiego w którym znajdują się produkty na boreliozę, suplementy i zioła oraz mieszanki ziołowe

Borrelia
to coraz częściej pojawiające się słowo, które przeraża ludzi na całym świecie. To ta bakteria powoduje boreliozę –   wieloukładową chorobę zakaźną, odkleszczową, na którą niestety nie ma w tej chwili szczepionki. Dlatego tak ważna jest szybka reakcja na ugryzienie, diagnoza oraz nawet profilaktyczne działania mające na celu zapobiegnięcie rozprzestrzenieniu się bakterii i zaatakowaniu całego organizmu.

 

Na szczęście możliwa jest skuteczna diagnostyka i leczenie boreliozy, w czym specjalizuje się nasze centrum. Jeśli mieszkacie Państwo w Katowicach lub okolicy, jesteśmy do Państwa dyspozycji. Zanim przypisana zostanie terapia, konieczna jest trafna diagnoza, która zobrazuje aktualny stan organizmu oraz będzie stanowić punkt wyjścia do obrania odpowiedniej terapii. Diagnostyka w naszym wykonaniu to wykorzystywanie wyłącznie najbardziej nowoczesnej aparatury, która pozwala na bardzo szybkie, bezinwazyjne i, co najważniejsze, dokładne zbadanie pacjenta. Nasza klinika leczenia boreliozy korzysta z trzech typów badań. Pierwsza to metoda Volla, która umożliwia wykrycie czynników chorobotwórczych, zanim pojawią się objawy. Drugą jest test obciążeń Vega, który odpowiada na pytanie, co jest przyczyną choroby, w jakim narządzie ona występuje i jaki jest stopień jej zaawansowania. Trzecia to test AM Scan, dający informacje o stanie organizmu oraz umożliwiający kontrolowanie terapii.

 

Nasz gabinet leczenia boreliozy to specjalistyczne miejsce, w którym grupa wykształconych fachowców ma odpowiednią wiedzę, umiejętności oraz sprzęt do przeprowadzania skutecznych terapii. Jeśli zdecydują się Państwo nam zaufać, możecie liczyć na możliwość skorzystania z różnorodnych opcji – zarówno tych nowoczesnych, stosujących specjalistyczne urządzenia, jak i naturalnych, stosowanych od wieków. Wśród wykorzystywanych metod znajduje się: stawianie baniek, fale Schumana, pole magnetyczne biomag, fototerapia, generator plazmowy, platforma wibracyjna, detox foot spa czy też terapia doktora Becka. Zapraszamy do kontaktu!

 

Grupa wsparcia chorych na boreliozę : https://www.facebook.com/groups/1548385995427155/

 

Centrum leczenia boreliozy - Katowice

Borelioza

Masaż ajurwedyjski - Katowice

Masaż

Biorezonans - Katowice

Biorezonans

Promocje i Aktualności

Pakiety

– 15 %

Rabat obowiązuje na wszystkie usługi