Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Detoks w Centrum Zdrowia w Katowicach

detokskatowice_640

Czy wiesz, że organizm współcześnie żyjącego człowieka - nawet tego najzdrowszego, uprawiającego sport i zdrowo się odżywiającego - jest nieustanne narażony na szkodliwe oddziaływanie metali ciężkich? A te są wszędzie: toksyczne pyły i smog unoszą się w powietrzu; opadając wraz z deszczem na ziemię, przedostają się do wód gruntowych, kumulując w tkankach roślin i zwierząt, a w konsekwencji - gromadzą się w naszej żywności.

Zarezerwuj konsultację wstępną ze specjalistą - tel.: 570 069 058

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii, która w ciągu kilku tygodni pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych.

W naszym ciele znajdują się robaki, pasożyty, które atakują różne narządy i organy. Do jednych z najczęsciej występujących zaliczyć można:

Candida albicans to grzyb z rodzajów to grzyb z rodzaju drożdzaków, który jest elementem naturalnej flory jelit. Podczas kuracji antybiotykowej, kiedy obydwie "zła" i "dobra" flora są zabijane, może występować  przerost drożdzaków. W momencie, gdy populacja drożdżaków zaczyna gwałtownie wzrastać pojawia się problem. Rozwojowi Candidy albicans sprzyjają: zanieczyszczenie środowiska, wysokie spożycie alkoholu, żywność przetworzona, rafinowana (oczyszczona) zawierająca liczne dodatki konserwujące itp. stres. Dochodzi wówczas do przekroczenia przez Candide bariery przewodu pokarmowego co skutkuje zagnieżdżaniem się w innych częściach ciała i zmianą formy – ze zwykłego drożdżaka w niebezpieczną bakterię nieczułą na antybiotyki i leki przeciwgrzybiczne.

Drożdżaki Candida wykorzystując słaby system immunologiczny przedostają się przez jelita do krwiobiegu i roznoszone po całym organizmie szukając dogodnego miejsca do kolonizacji.

Jeśli masz objawy a nie jesteś pewien umów się konsultacje diagnostyczną.

Mogą pojawić się wtedy:

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPINIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net