Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Diagnostyka

centrum-zdrowia-katowice-diagnostyka

Kluczem do zastosowania właściwej terapii, a co za tym idzie, usunięcia kłopotliwych dolegliwości, jest przeprowadzenie właściwej diagnozy. Proponujemy Państwu szeroką gamę programów diagnostyczno-terapeutycznych, dzięki którym skutecznie wykryjemy i wyeliminujemy przyczyny dolegliwości, z którymi Państwo się borykacie. 

Metoda diagnostyki elektroapunkturowej wykorzystuje najnowocześniejszą aparaturę, która pozwala ocenić w sposób bezinwazyjny i bezbolesny stan funkcjonalny całego organizmu.

Przebieg diagnostyki

Punkty pomiarowe znajdujące się na palcach rak i nóg są miejscami pomiarowymi wszystkich głównych narządów, układów, tkanek, kości, zębów, naczyń krwionośnych, układu nerwowego i układu chłonnego. Poza nimi istnieją również określone punkty dla stanów zwyrodnieniowych w organizmie. Aparat EAV używa kontrolowanego, mikro-elektrycznego prądu (tak małego ze pacjent nie będzie go odczuwał) aby przekazać ocenę narządów i organów. To bezinwazyjne badanie daje wiedzę o stanie całego organizmu.

Diagnostyka metodą Volla

Zasadniczą cechą odróżniającą to badanie od innych jest zastosowanie specjalnie dla niej opracowanego osprzętu i sposobie nacisku aktywną elektrodą na punkty pomiarowe. W rezultacie otrzymujemy wiele wiarygodnych danych. Diagnostyka metodą Volla jest niezwykle czuła i może zarejestrować nawet nieznaczne odchylenia czynności od normy a co tym idzie wykryć czynniki chorobotwórcze przed wystąpieniem objawów.

Badanie EAV metodą dr Volla (skrót od Elektroakupunktura metodą dr Volla) to metoda diagnostyczno-terapeutyczna opracowana przez niemieckiego lekarza Reinholda Volla w latach 50-tych XX wieku. Pracując w zawodzie lekarza, szybko zauważył, że to, czego nauczył się na studiach medycznych, nie jest w pełni efektywne w leczeniu wielu chorób i schorzeń. Poszukując przyczyn różnych chorób, szukał też nowych metod diagnostycznych, pomagających je wykryć.
Dr Voll rozpoczął pracę nad swoją metodą już w czasie wojny. Po wielu latach doświadczeń opracował sposób diagnostyki schorzeń za pomocą elektroakupunktury. Pomimo dużej wiarygodności i skuteczności metoda ta nie została dotychczas szeroko rozpropagowana w Polsce. Jest za to ceniona i stosowana na znaczną skalę w krajach Europy Zachodniej: zwłaszcza w Niemczech, Austrii i we Francji. W Europie Zachodniej elektrodermalny test EAV Volla stosuje ok. 30.000 lekarzy.

Badanie Vega-Test (test obciążeń)

Nazywany też testem reakcji Schimella. Cechą charakterystyczną tej metody jest to, iż w przebiegu diagnostyki wykorzystywany jest jeden reprezentacyjny punkt pomiarowy by uzyskać odpowiedz na pytania : Co jest przyczyną, gdzie (w jakim narządzie), w jaki sposób , jaki jest stopień zaawansowania procesu.

AM SCAN Test

Metoda ta pozwala zebrać informacje o stanie czynnościowym organizmu i jego układów w bardzo krótkim czasie. Am Scan Test pozwala również kontrolować skuteczność terapii.

Zaawansowana diagnostyka

Jedno badanie na całe życie. Kompleksowa diagnostyka DNA pozwoli Tobie dowiedzieć się, jak zapobiegać określonym chorobom, jak je leczyć, a także jak dostosować program odżywiania i ćwiczeń do Twojego indywidualnego genotypu.

Testy na nietolerancje pokarmowe

Przyczyną dolegliwości przewodu pokarmowego może być alergia pokarmowa lub nietolerancja pokarmowa. W diagnostyce stosuje się testy alergiczne, a dokładniej cytotoksyczne testy na nietolerancje pokarmowe. Test nietolerancji pokarmowej bada niepożądane reakcje na pokarm, zaś cena testu na nietolerancje pokarmowe zależy od ilości badanych produktów.

Badania genetyczne

Badania genetyczne – powszechnie znane jako testy DNA – to zaawansowane narzędzie diagnostyczne w przypadku chorób przewlekłych i cywilizacyjnych. Wyniki badań genetycznych dają nam informacje w postaci szczegółowego raportu o stanie zdrowia, mocnych i słabych stronach organizmu oraz predyspozycji do występowania określonych chorób cywilizacyjnych.

Wizyta

Wizyta następuje po telefonicznej rejestracji (od poniedziałku do piątku w godzinach od 10- 19, w soboty w godzinach 10- 14 ) Przewidywany czas trwania pierwszej wizyty diagnostycznej wynosi do 2 godzin przy wykonaniu wszystkich metod diagnostycznych : Diagnostyki Segmentarnej Expres, Diagnostyki Metodą Volla (EAV, EDT) , Diagnostyki Vega test ( test obciążeń organizmu ).

Lub ok. 1 godzinę w przypadku pojedynczej diagnostyki.

Po przeprowadzonym postępowaniu diagnostycznym zostanie wydany komputerowy wydruk ze szczegółową analizą i zaproponowane zostaną dalsze metody kuracji :

Zalecenie przed badaniem

PRZECIWWSKAZANIA DIAGNOSTYCZNE (DOTYCZĄ RÓWNIEŻ TERAPII )

 

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPINIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net