Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Elektrostymulacje metodą Viktora Żenni

Doktor nauk, Viktor Żenni, opracował około 30 lat temu autorską metodę elektrostymulacji organizmu za pomocą prądów diadynamicznych (Bernarda) oraz prądu galwanicznego. Metoda została przez niego opatentowana w Australii, gdzie mieszkał przez wiele lat. Przez około trzy dekady stosowania elektrostymulacji, zarówno Viktor Żenni jak i wyszkoleni przez niego terapeuci pomogli tysiącom ludzi w pozbyciu się różnych schorzeń.

Dzięki odpowiedniemu zastosowaniu prądów można stymulować układ odpornościowy, pozytywnie wpływać na gospodarkę hormonalną, ograniczać i likwidować zespoły bólowe.

Impulsy elektryczne o niewielkim natężeniu normalizują pracę nieefektywnie działających gruczołów, np. przysadki mózgowej, tarczycy, nadnerczy czy wątroby, powodując ich normalizację. Dzięki elektrostymulacjom wiele osób uniknęło np. operacji guzków tarczycy, endometriozy, mięśniaków czy torbieli. Bardzo dobre efekty uzyskać można w chorobach tarczycy, w tym Graves-Basedowa i Hashimoto. Skuteczność metody została udowodniona także w zespołach bólowych związanych z kręgosłupem czy stawami oraz w likwidacji bólów migrenowych.

Proces samoleczenia organizmu uruchomiony zostaje dzięki odblokowaniu za pomocą elektrostymulacji przepływu energii oraz dostarczenia jej chorym komórkom poprzez strumień elektronów. Wskutek tego zachodzą reakcje biochemiczne sukcesywnie przywracające komórkom właściwy metabolizm, co prowadzi do przywrócenia w organizmie równowagi.

Zakres stosowania elektrostymulacji:

Zabiegi są bezbolesne i polegają na dostarczeniu za pomocą elektrod impulsów prądowych do konkretnych miejsc w organizmie. Z reguły elektrostymulacje wykonywane są raz w miesiącu. W niektórych schorzeniach, jeśli są do tego wskazania, mogą być wykonywane częściej. W zależności od schorzenia, zabiegi trwają od 30 do 90 minut. Elektrostymulacje wykonywane są za pomocą urządzenia posiadającego certyfikat bezpieczeństwa urządzeń medycznych.

W zależności od czasu trwania zabiegu koszt wynosi od 80 zł do 120 zł.

 

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPIENIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net