Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Masaż ajurwedyjski - Shirodhara - Katowice

Masaż ajurwedyjski Shirodhara  Katowice

Masaż ajurwedyjski

45 minut | 190,00 zł

Jednym z systemów należących do tradycyjnej medycyny indyjskiej jest Ajurweda. Holistyczne, a zatem całościowe podejście do organizmu ma zapewnić równowagę zarówno w sferze psyche, jak i soma. Nazwa tego nurtu wywodzi się z sanskrytu. „Ajur" oznacza życie, a „veda" wiedzę.

Już w starożytności podkreślano dobroczynne działanie masażów ajurwedyjskich. W Indiach praktykowane są one od tysięcy lat, a trend ten szybko rozprzestrzenia się po całym świecie. Zgodnie z tradycją ciało lub poszczególne jego części polewa się olejem (sharirabhyanga) o właściwościach aromatycznych. Wykonuje się je zarówno na młodych, jak i starszych, zdrowych i chorych.

Główną zaletą masażu zgodnego z Ajurwedą jest pobudzenie układu limfatycznego (odpornościowego). Pozwala on na pozbycie się z ciała zalegających toksyn oraz poprawia transport składników odżywczych do każdej komórki organizmu. Pobudza też produkcję przeciwciał. W związku z tym z takiego zabiegu warto skorzystać w sezonie jesiennym i zimowym, gdy na zewnątrz jest bardzo dużo wirusów i nietrudno o przeziębienie i grypę. Korzyści z odbycia rytuału ciepłym olejem można mnożyć i są nimi m.in. dobry sen, lepsze samopoczucie, zwiększona tolerancja na stres, opóźnienie procesów starzenia się, niwelowanie mentalnego zmęczenia oraz przywracanie równowagi elektrochemicznej organizmu.

W Centrum Zdrowia w Katowicach szczególnie polecany jest masaż tzw. trzeciego oka (jest to punkt znajdujący się między brwiami) oraz czoła. Ciepły olejek ajurwedyjski działa kojąco, łagodzi napięcia i stres zgromadzony w ciągu dnia. Efektem zabiegu jest głęboki relaks, odczucie harmonii i osiągnięcie wewnętrznego spokoju. Technikę można z powodzeniem stosować na inne partie ciała, w tym ramiona, plecy, dekolt i głowę.

W Katowicach w Centrum Zdrowia skorzystasz z relaksującego i kojącego masażu ajurwedyjskiego, a także innych zabiegów, wpływających na ducha i ciało. Już dziś umów się na wizytę i zapewni sobie chwilę odpoczynku zgodnego z harmonią własnego ciała.

Masaż zapewnia

Przeciwwskazania do masażu

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPINIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net