Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Masaż Lomi Lomi

masazlomilomi1Tradycyjny hawajski masaż leczniczy, wpływa pozytywnie na ciało i ducha. W dosłownym tłumaczeniu oznacza „dotyk aksamitnej łapy zadowolonego kota”.

W tradycji hawajskiej odbywał się na kamiennym ołtarzu i trwał od kilku godzin do nawet kilku dni.  Miał oczyszczać ciało i przede wszystkim ducha, wprowadzać stan równowagi psychicznej osoby stojącej przed ważnym wyborem życiowym lub przyszłego władcy. W Europie z dobroczynnych właściwości masażu Lomi Lomi korzysta się dopiero od XX wieku. Każdy zabieg poprzedzający jest rozmową pomiędzy masażystą a pacjentem, o przebytych urazach, odczuwanych dolegliwościach i chorobach. W następnej kolejności pacjenta natłuszcza się oliwą w celu ułatwienia płynności ruchów masażysty, kolejnym etapem jest dokładny i precyzyjny masaż całego ciała z wyłączeniem miejsc intymnych. Zabieg ma na celu rozluźnienie, relaksację ale też poprawę stanu psychicznego, oczyszczenie umysłu, złagodzenie nerwów i stresu.

 

Masaż zapewnia

Przeciwwskazania do masażu

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPINIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net