Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Masaż stemplami ziołowymi

masastemplami1Aromatyczny i relaksujący masaż gorącymi stemplami ziołowymi zawiniętymi w bawełny materiał. Rytuał masowania rozgrzanymi stemplami pochodzi z Tajlandii i jest tam stosowany już od 400 lat.

Do głównych składników z których wykonywane są stemple należą trawa cytrynowa, kurkuma, kafir i kamfora ale dodawanych jest też wiele innych substancji naturalnych takich jak liście eukaliptusa, ryż, kakao, goździki, kardamon, czerwony pieprz, kawa ect. Stemple rozgrzewane są w aromatycznym oleju winogronowym a następnie delikatnie uciskując wykonywany jest masaż całego ciała. Podczas zabiegu do skóry uwalnianych jest wiele cennych substancji mających dobroczynny wpływ na pobudzenie krążenia i przemiany materii w tkankach, a rozprowadzane ciepło w połączeniu z subtelnym masażem doskonale relaksuje i rozluźnia mięśnie.

Nie zaleca się jednak tej formy masażu osobom, które mają problemy z żylakami, krzepliwością krwi, zmagającymi się z astmą lub kaszlem, alergikami oraz kobietom podczas miesiączki lub w ciąży,

Masaż zapewnia

Przeciwwskazania do masażu

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPIENIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net