Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Najczęściej zadawane pytania

Czym jest generator plazmowy?

Pełna informacja o generatorze znajduje się tutaj.

Jak zareaguje mój organizm na generator Rife'a?

Jedną z głównych reakcji na początku rozpoczęcia kuracji jest reakcja Herxheimera.Reakcja Jarisha -Herxeimara została tak nazwana od nazwisk badaczy bakterii Adopha Jarisha i Karla Herxeimera, którzy jako pierwsi opisali to zjawisko. Pojawia się ono podczas masowego obumierania ustrojów bakteryjnych w trakcie postępu choroby lub jej leczenia. Reakcje Herxeimera często występują przy boreliozie. Gdy duże ilości krętków obumierają ich organizmy rozpadają się fragmenty ich ciał i toksyny, które uwalniają powodują tymczasowe nasilenie objawów.

Czy terapia generatorem boli?

Terapia jest terapią bozbolesną. Jedną z najważniejszych jej zalet jest to, że będac sprawdzoną i skuteczną metodą w walce z boreliozą, koinfekcjami, pasożytami, toksynami nie ma ona skutków ubocznych.

Jak długo będe korzystać z terapii Rife'a?

Punktem wyjścia dla odpowiedzi jak długo będzie trwała terapia jest z jakim zaburzeniem klient się zgłasza.

Należy mieć na uwadze, że każdy organizm jest inny i inaczej reaguje na terapie, natomiast  filozofią naszej kliniki jest wyleczenie, a nie leczenie.
Inny przepieg trwania terapii jest przewidziany dla osób, które mają długotrwałą boreliozę  inny dla osób które mają boreliozę wczesną.
Przewidziany czas  trwania terapii waha się od 5 zabiegów -25 zabiegów. Zaleca się terapię generatorem dwa razy w tygodniu. Przewidziana liczba godzin podczas jednego zabiegu wynosi ok. 3 godzin.
Dla zwiększenia skuteczności terapii przed jej rozpoczęciem i w trakcie należy rozpocząć przyjmowanie odpowiednich suplementów.

Jak będą wyglądały wizyty w Centum Zdrowia?

Podczas pierwszej wizyty będzie przeprowadzony szczegółówy wywiad wraz z pełną konsultacją, zostaną  omówione przeciwskazania, klient dostanie zalecenia dietetyczne, będzie mógł również skorzystać z porady fitoterapeutycznej. Podczas terapii klient jest stale monitorowany.

Podzas każdej wizyty celem wzmocnienia efektów terapii podawana jest woda jonizowana, klient w ramach zabiegu może skorzystać z z zabiegu detox.

Czy terapia jest skuteczna?

W powodzeniu terapii bardzo duże znaczenie ma detoks , przestrzeganie zasad diety,suplementacja .Przy uwzlędnieniu zaleceń skuteczność wynosi ponad 90 %.

Jakie są przeciwskazania do korzystania z generatora plazmowego?

Czy są zniżki na terapię generatorem plazmowym ?

Standardowy cennik znajduje się tutaj. 

Natomiast istnieją następujące rabaty:

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPINIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net