Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Centrum Zdrowia Katowice - Kim jesteśmy

centrum-zdrowia-katowice-5

W 2014 roku została założona firma Centrum Zdrowia i Masaży aby oferować całościowe rozwiązania dla poprawy problemów zdrowotnych i dobrego samopoczucia.

Jako Pionier Medycyny Informacyjnej, terapii boreliozy, diagnostyki bezinwazyjnej wykorzystujemy najnowsze osiągnięcia fizyki. Klinika świadczy szerokie spektrum usług z obszaru nowoczesnej diagnostyki.Trafna diagnoza oraz odpowiednia, skuteczna terapia w połączeniu ze sprzętem diagnostycznym spełniającym najwyższe światowe standardy, pozwala nam zagwarantować kompleksową opiekę względem naszych Klinentów.

Celem naszej kliniki jest pełna terapia boreliozy. Nasz ośrodek przeprowadza skuteczną terapie. Mamy doświadczenie w terapii od ponad 5 lat. W terapii używamy sprawdzonego algorytmu na bazie długoletnich doświadczeń. W terapii boreliozy należy być przygotowanym na conajamniej 25 wizyt. Zabiegi trwają ok. 3,5 h. Na początku wskazane jest korzystanie z terapii 2 razy w tygodniu.

W trakcie terapii RIFE fala plazmatyczna generowana przez urządzenie działa na cały organizm, docierając do tkanek, układu nerwowego, usuwając patogeny z miejsc do którego słabo docierają antybiotyki.

Tworząc programy prozdrowotne i odnowy biologicznej Centrum Zdrowia i Masaży przyjęło holistyczne, zindywidualizowane rozwiązania do harmonizacji ciała i umysłu.

W naszej klincie możecie Państwo skorzystać z pełnego i profesjonalnego wachlarza usług, na który składa się w zakresie problemów zdrowotnych:

W zakresie Wellness :

W zakresie suplementacji:

Jako w pełni zintegrowane Centrum otrzymasz w jednym miejscu to, co najlepsze w medycynie informacyjnej, sprawdzonej medycynie alternatywnej i naturoterapii.

 

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPIENIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net