Chciałem podziękować , bo wreszcie czuje się zdecydowanie lepiej! Medycyna alternatywna jak sama nazwa wskazuje jest alternatywą, i dla mnie okazała się ona zdecydowanie skuteczniejsza. Gorąco polecam usługi Centrum Zdrowia.

Dawid.K.

 Jestem mamą 8 letniej Oli. Mojej córce chronicznie dolegały przeziębienia i katar. Bardzo często miała problem ze spaniem. Podjęte działania i wizyty u lekarzy niewiele pomogły. Przypadek spowodował , ze pojawiłam się z córką w gabinecie Centrum Zdrowia. Po 2 godzinach okazało się co jest problemem mojej córki. Po terapii nieustające przeziębienia i problem z zasypianiem ustąpił.

Katarzyna P.

 

Centrum Zdrowia - przeprowadzone tam badanie i jego wynik sprawiły, że zaczęłam dbać o siebie i swój organizm. O kilku przebytych dolegliwościach nie miałam pojęcia. Każdy powinien zrobić te testy. Zachęcam do wizyty i badań w tym miejscu. 

Monika R.- P.

 

Chce podzielić się moimi doświadczeniami z wykorzystaniem urządzenia Vega Test. Dolegało mi chroniczne przemęczenie. Próbowałam wielu sposobów by to zwalczyć - bez skutku. 
Kiedy usłyszałam o diagnostyce Vega Test , byłam nastawiona bardziej niż sceptycznie. Badania wskazały problem , który został potwierdzony następnie przez lekarza.

Dorota K.

 

Mój 7 letni syn miał problem z jelitami. Problem był dokuczliwy . Zaznajomiona osoba, podpowiedziała mi – spróbuj przebadać syna metodą Vega Test, przecież nie zaszkodzi.
Długi czas zajęło mi podjęcie decyzji o przebadaniu syna i dalszej terapii. Wiem teraz , że warto było pokonać swoje opory. Mojemu synowi przestały dolegać problemy zdrowotne.

Monika S.

 

Mój stan zdrowia był krytyczny. Ciągłe zmęczenie, nieprzespane noce , ciągłe mrowienie w rękach i stopach. Niestety lekarze bagatelizowali moje objawy. Znajoma poleciła mi gabinet Centrum Zdrowia i okazało się, że mam boreliozę, która nie wyszyła w standardowym badaniu Elisa i Vega Test. Dopiero w gabinecie okazało się , że mam boreliozę. Po miesięcznej kuracji czuje się już dobrze. Polecam !

Anna D.

 

O gabinecie Centrum Zdrowia słyszałam już od kilku znajomych, jednak wciąż brakowało czasu,aby umówić się na wizytę. Jednak stale pogarszające się samopoczucie sprawiło,że zaczęłam zaniedbywać rodzinę i rzeczy do tej pory dla mnie ważne. Stwierdziłam, że muszę coś zmienić. Nie do końca przekonana postanowiłam spróbować i... już po pierwszej terapii poczułam różnicę, Chciałam bardzo podziękować Pani Asi i reszcie personelu za niesamowite podejście, zaangażowanie i pomoc! Gdyby nie Wy moje życie wyglądałoby dzisiaj zupełnie inaczej.

Zadowolona klientka