Terapie

Terapie

Stawiania baniek jest metodą znaną od tysiąca lat, sprawdzoną od tysięcy lat i stosowaną w medycynie ludowej od wielu pokoleń. Za pomocą baniek można usunąć zaburzenia czynnościowe, uśmierzyć ból, i wyleczyć chorobę.

Magnetoterapia jest skuteczną metodą leczenia pulsującym polem magnetycznym niskiej częstotliwości. To nowoczesna metoda fizykalna stosowana w leczeniu, rehabilitacji i odnowie biologicznej.

Co to jest generator plazmowy?

Generator plazmowy jest to maszyna, która powstała w oparciu o projekt dr. Raymonda Rife’a, słynnego lekarza i naukowca. Jest to urządzenie, którego działanie polega na oczyszczeniu organizmu z wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, tasiemców, obleńców, pierwotniaków, przywr. 

Szeroki wybór produktów obejmuje między innymi:

Produkty oczyszczające i detoksykujące

Pakiety ziół na boreliozę i neuroboreliozę

Minerały

Ziołowe suplementy

Zapper wg dr Becka wykazuję się skutecznością w eliminacji wielu czynników chorobotwórczych. Kuracja ta również w bezpieczny sposób neutralizuje wirusy, grzyby, bakterie i pasożyty we krwi.

W trakcie ćwiczeń drgania przenoszą się na wszystkie mięśnie, zmuszając je do bardzo intensywnej pracy, spalając przy tym tkankę tłuszczową. Poza tym, wibracje wpływają również na ścięgna i stawy, wzmacniając je.

To urządzenie do przeprowadzenia zabiegu oczyszczania całego organizmu, działające na zasadzie rozczepienia wody w ogromną ilość energii jonowej ujemnej (pozytywnej).

Biorezonans to rezonująca częstotliwośc.Drgania te o określonej częstotliwości, kształcie i amplitudzie wywierają destrukcyjny wpływ na patogenne mikroorganizmy i makroorganizmy oraz ich toksyny.

Fale Schumanna  to stojące fale elektromagnetyczne  o super  niskich częstotliwościach. Rozchodzą się między  powierzchnią  ziemi  i  jej  jonosferą.