Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Terapia generatorem plazmowym. Terapia Rife

centrum_zdrowia_katowice_terapie

Prowadzimy jedną z najlepszych i najbardziej skutecznych nieinwazyjnych terapii boreliozy na świecie. Nasza firma jest jedną z najbardziej innowacyjnych na Śląsku. Posiadamy obszerną i wszechstronną bazę wiedzy pozyskaną m.in. ze światowych źródeł. Współpracujemy z lekarzami i naukowcami. Nasza praktyka opiera się głównie na przeprowadzonych badaniach naukowych. Nowoczesny sprzęt diagnostyczny oraz doświadczeni terapeuci pozwolą ocenić dokładnie stadium choroby. W celu umówienia się na wizytę należy skontaktować się z naszym ośrodkiem pod numerem telefonu: 570 569 068.

Co to jest generator plazmowy?

Royal Raymond Rife był twórcą rewolucyjnych do dzisiaj mikroskopów optycznych. Konstruował mikroskopy dające powiększenie większe od możliwości standardowych przyrządów optycznych, takie jakie udaje się uzyskać przy pomocy mikroskopów elektronowych.

Naukowiec i biochemik w wyniku prac z zastosowaniem mikroskopu własnego autorstwa udowodnił, że każdy wirus, bakteria czy inny patogen posiadają swoją własną częstotliwość.

Zaobserwował również, że te chorobotwórcze organizmy można zniszczyć za pomocą urządzenia do napromieniowania ich wiązką o tej samej częstotliwości na której żyją. Urządzenie, którego działanie polega na oczyszczaniu organizmu z krętków, wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, tasiemców, obleńców, pierwotniaków, przywr.

To właśnie one są odpowiedzialne za przewlekłe schorzenia (np. boreliozę) oraz choroby cywilizacyjne. Generator plazmowy w trakcie pracy emituje fale o częstotliwościach dopasowanych do danego patogenu. Działanie to prowadzi do wprawienia ich w drgania, a następnie do rozpadu patogenów, czyli ich zniszczenia. Generator plazmowy jest bezinwazyjną metodą leczenia, znaną i szanowaną na całym świecie.

Centrum Zdrowia i Masaży posiada generator plazmowy Spooky Phanotron Plasma Tube. Tylko Spooky Phanotron ma 3 mm grubości ze szkła borokrzemowego, zabezpieczone terminalem, 50 kV i przewodami wysokiego napięcia zatyczki, w celu zapewnienia ochrony użytkownika przez cały czas. Elektroniczna Stymulacja Nerwu - Transcutaneous Electronic Nerve Stimulation. Opisany generator plazmowy umożliwia wspomaganie organizmu u 12 osób.

Jeden z najlepszych generatorów, w który wyposażone jest Centrum Zdrowia i Masaży, charakteryzują następujące właściwości:

Jak wygląda terapia?

Terapia za pomocą generatora plazmowego zawsze dobierana jest indywidualnie. Składa się na nią najczęściej kilkanaście zabiegów, trwających od 1,5 do 2 godzin. Zabiegi powinny odbywać się częściej niż raz w tygodniu, aby zachować optymalny efekt. Zabiegi są bezinwazyjne oraz bezbolesne, mają miejsce pod czujnym okiem wyszkolonej kadry.

Centrum Zdrowia i Masaży w największym stopniu angażuje się w osiągnięcie przez pacjenta całkowitego zdrowia. Terapie dobierane są po przeprowadzonym wywiadzie i wstępnych badaniach. Pracownicy każdego pacjenta traktują jednostkowo, dobierając najlepszą metodę leczenia.

Czy terapia generatorem plazmowym jest skuteczna?
Generator plazmowy budowany jest w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki. Wieloletnie badania twórcy projektu jego budowy oraz następnie szeregu lekarzy, także potwierdzają tę skuteczność. Ze względu na to, iż generator działa równocześnie na cały organizm, liczba osób wyleczonych tą metodą jest imponująca. Aktualnie można szacować, iż jest to powyżej 90% osób poddanych działaniu fal elekromagnetycznych. Powodzenie terapii jest zależne jedynie od indywidualnych predyspozycji organizmu.

Potwierdzeniem działania generatora plazmowego są także reakcje Herxheimera, które w szczególności dotyczą osób chorych na boreliozę. Dochodzi do nich w sytuacji, gdy z rozbitych patogenów, zostaje wydzielona toksyna. Objawy takie jak dreszcze, gorączka, bóle pojawiają się wtedy, gdy narządy nie nadążają wydalać wspomnianych toksyn. Reakcja tego typu jest całkowicie naturalna i daje potwierdzenie, iż terapia jest skuteczna, a patogeny ulegają zniszczeniu. Reakcje Xerxheimera są także kwestią indywidualną i zależą od organizmu. U jednych osób występują już w trakcie zabiegów, a u innych po lub nawet w ogóle.

Centrum Zdrowia i Masaży ma wieloletnie doświadczenie oraz cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Wielu z nich ceni sobie terapię generatorem plazmowym jako jedyny sposób, jaki pomógł im pokonać chorobę. Po zabiegach wreszcie przestali odczuwać skutki choroby uniemożliwiające im normalne funkcjonowanie, często towarzyszące im przez wiele lat.

Czy istnieją przeciwwskazania do leczenia generatorem plazmowym?
Są sytuacje, które wykluczają wykorzystanie tej metody leczenia. Zalicza się do nich:

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPINIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net