Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Terapia Misami Tybetańskimi

masazmisy1Jak się okazuje dźwięk też może mieć działanie lecznicze. Na co dzień każdy z nas jest otoczony przez dźwięki, niektóre z nich irytują i drażnią, a inne z kolei mają działanie łagodzące i wprawiające w dobry nastrój. Najnowsze badania wykazały, że na dźwięki reaguje nie tylko nasz układ nerwowy ale też komórki. Mają one zdolność pochłaniania dźwięków o odpowiedniej tonacji wpadając przy tym w rezonans i powodując odpowiednie reakcje całego organizmu. Terapia misami tybetańskimi wywodzi się z himalajskiej tradycji szamańskiej Bon Po, liczącej 18 tys. lat.

W Europie doceniona została dopiero w XX wieku. Dźwięki wydobywające się z mis wnikają w ciało dotykając każdą komórkę i wprawiając ją we właściwą wibrację. Dlatego ten rodzaj „masażu” jest nazywany masażem komórkowym. Dociera do najgłębszych partii ciała harmonizując stan fizyczny, psychiczny jak i duchowy. Podczas zabiegu osoba wprowadzana jest w stan głębokiej relaksacji, w której umysł pozostaje w harmonii, a ciało uwalniane jest od napięć i blokad. Właśnie w tym stanie likwidowane są negatywne myśli i bezproduktywne przekonania. Misy tybetańskie wydają wszystkie dobroczynne dla naszego ciała dźwięki, a doskonale wyspecjalizowani masażyści wiedzą jakie strefy ciała są szczególnie wrażliwe na ich działanie.

 

Masaż zapewnia

Przeciwwskazania do masażu

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPIENIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net