Terapie

Terapie

Co to jest generator plazmowy?

Generator plazmowy jest to maszyna, która powstała w oparciu o projekt dr. Raymonda Rife’a, słynnego lekarza i naukowca. Jest to urządzenie, którego działanie polega na oczyszczeniu organizmu z wirusów, bakterii, pleśni, grzybów, tasiemców, obleńców, pierwotniaków, przywr. 

To właśnie one są odpowiedzialne za przewlekłe schorzenia (np. boreliozę) oraz choroby cywilizacyjne. Generator plazmowy w trakcie pracy emituje fale o częstotliwościach dopasowanych do danego patogenu. Działanie to prowadzi do wprawienia ich w drgania, a następnie do rozpadu patogenów, czyli ich zniszczenia. Generator plazmowy jest bezinwazyjną metodą leczenia, znaną i szanowaną na całym świecie.


Centrum Zdrowia i Masaży posiada generator plazmowy Spooky Phanotron Plasma Tube. Tylko Spooky Phanotron ma 3 mm grubości ze szkła borokrzemowego, zabezpieczone terminalem, 50 kV i przewodami wysokiego napięcia zatyczki, w celu zapewnienia ochrony użytkownika przez cały czas. Elektroniczna Stymulacja Nerwu - Transcutaneous Electronic Nerve Stimulation). Opisany generator plazmowy umożliwia wspomaganie organizmu u 12 osób.


Jeden z najlepszych generatorów, w który wyposażone jest Centrum Zdrowia i Masaży, charakteryzują następujące właściwości:

 

 • PEMF (pulsujące pole elektromagnetyczne)
 • Ultradźwiękowe
 • Zakres częstotliwości: 100 kHz - 3,5 MHz
 • Jest to jak dotąd jedyne urządzenie, o jakim wiemy będące w stanie przenosić częstotliwości do 3 500 000 Hz (3.5 MHz) Wszystkie składniki użyte do budowy Spooky Central, w tym wytrzymała obudowa i obwody wewnętrzne, są jakości typowej dla wysokiej klasy sprzętu wojskowego. Czyni to urządzenie wyjątkowo odpowiednim i bezpiecznym do wymagających zastosowań klinicznych, badawczych, jak również codziennego użycia.
 • Generator plazmowy Rife'a zbudowano, wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki i techniki, należy jednak zaznaczyć, że nie istnieje magiczne panaceum działające zawsze, na wszystko i na każdego. Większość osób pozytywnie reaguje na sesje urządzeniem Rife’a, metoda ma bardzo wysoką skuteczność sięgającą 90%. Wynika to wyłącznie z indywidualnych predyspozycji organizmu.


Jak wygląda terapia?
Terapia za pomocą generatora plazmowego zawsze dobierana jest indywidualnie. Składa się na nią najczęściej kilkanaście zabiegów, trwających od 2 do 3 godzin. Zabiegi powinny odbywać się częściej niż raz w tygodniu, aby zachować optymalny efekt. Zabiegi są bezinwazyjne oraz bezbolesne, mają miejsce pod czujnym okiem wyszkolonej kadry.


Centrum Zdrowia i Masaży w największym stopniu angażuje się w osiągnięcie przez pacjenta całkowitego zdrowia. Terapie dobierane są po przeprowadzonym wywiadzie i wstępnych badaniach. Pracownicy każdego pacjenta traktują jednostkowo, dobierając najlepszą metodę leczenia.

 

Czy terapia generatorem plazmowym jest skuteczna?
Generator plazmowy budowany jest w oparciu o najnowsze osiągnięcia techniki. Wieloletnie badania twórcy projektu jego budowy oraz następnie szeregu lekarzy, także potwierdzają tę skuteczność. Ze względu na to, iż generator działa równocześnie na cały organizm, liczba osób wyleczonych tą metodą jest imponująca. Aktualnie można szacować, iż jest to powyżej 90% osób poddanych działaniu fal elekromagnetycznych. Powodzenie terapii jest zależne jedynie od indywidualnych predyspozycji organizmu.


Potwierdzeniem działania generatora plazmowego są także reakcje Herxheimera, które w szczególności dotyczą osób chorych na boreliozę. Dochodzi do nich w sytuacji, gdy z rozbitych patogenów, zostaje wydzielona toksyna. Objawy takie jak dreszcze, gorączka, bóle pojawiają się wtedy, gdy narządy nie nadążają wydalać wspomnianych toksyn. Reakcja tego typu jest całkowicie naturalna i daje potwierdzenie, iż terapia jest skuteczna, a patogeny ulegają zniszczeniu. Reakcje Xerxheimera są także kwestią indywidualną i zależą od organizmu. U jednych osób występują już w trakcie zabiegów, a u innych po lub nawet w ogóle.


Centrum Zdrowia i Masaży ma wieloletnie doświadczenie oraz cieszy się licznymi pozytywnymi opiniami zadowolonych klientów. Wielu z nich ceni sobie terapię generatorem plazmowym jako jedyny sposób, jaki pomógł im pokonać chorobę. Po zabiegach wreszcie przestali odczuwać skutki choroby uniemożliwiające im normalne funkcjonowanie, często towarzyszące im przez wiele lat.


Czy istnieją przeciwwskazania do leczenia generatorem plazmowym?
Są sytuacje, które wykluczają wykorzystanie tej metody leczenia. Zalicza się do nich:

 

 • Nowotwory łagodne i złośliwe
 • Ciąża (w szczególności pierwsze trzy miesiące)
 • Wszczepiony rozrusznik serca, niewydolność czynności serca, zawał mięśnia sercowego do 3 miesięcy po.
 • Uszkodzenia i choroby skóry w miejscach elektrostymulacji
 • Indywidualna nietolerancja prądu elektrycznego
 • Ostre infekcje i stany podwyższonej temperatury niewiadomego pochodzenia
 • Infekcje przewlekłe i stany zaostrzenia chorób takich jak: gruźlica, bruceloza
 • Pneumoskeroza ze skłonnością do krwawień
 • Zakrzepice żylne i zatory w stanie ostrym
 • Zaburzenia krzepliwości krwi, plamica i inne stany związane z krwawieniem.