Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Testy na pasożyty - usuwanie pasożytów

Wykrywalność pasożytów za pomocą poszczególnych badań wg powszechnej opinii:

Terapie usuwające obciążenia pasożytnicze
Po stwierdzeniu obciążeń organizmu pasożytem wykonujemy terapie biorezonansowe, których zadaniem jest eliminacja pasożytów. Zalecamy również leczenie preparatami ziołowymi

Objawy obecności pasożytów
Zazwyczaj objawy nie są kojarzone z pasożytami. Dlatego tak ważna jest świadomość, o ich istnieniu. Najgorsze jest to, że pasożyty mogą mieszkać w nas przez lata, nie dając o sobie znać. Organizm człowieka to idealne warunki do życia dla każdego pasożyta: stała temperatura 36,6st. C, stała wilgotność (około 80%), obfitość pokarmu. Obecność tych stworzeń można poczuć w organizmie wówczas, gdy będzie ich już bardzo dużo.

Wszystkie pasożyty lubią witaminy, mikroelementy, hormony, pożywienie białkowo-węglowodanowe i cukier, czyli to co powinien przyswoić nasz organizm. One w najlepsze sobie rosną i się namnażają, a my stajemy się coraz słabsi, częściej odczuwamy zmęczenie i zaczynają nam dokuczać zaatakowane przez pasożyty narządy. Dodatkowo pasożyty wydzielają toksyny, które cały czas nas podtruwają, niszcząc nasz układ odpornościowy. Osłabiony układ immunologiczny nie ma już siły, aby się bronić i wtedy pasożyty atakują! Taki stan utajonej obecności pasożytów może trwać od kilku dni czy tygodni do kilku lat.

Aparaty diagnostyczne, które posiadamy umożliwiają przeprowadzenie testów w sposób szybki, precyzyjny, bezbolesny i bezinwazyjny. W teście na pasożyty możemy rozpoznać najczęściej występujące takie jak:

Do najczęściej wymienianych objawów należą:

Jeżeli jesteś zainteresowany wykonaniem testu na pasożyty i eliminacją pasożytów, zapraszamy do kontaktu.

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPIENIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net