Kontakt i rejestracja: ✆ +48 570 569 068

Masaże, borelioza, zdrowie - Katowice

Wlewy witaminowe Katowice

Nasze centrum witaminowe w Katowicach oferuje Państwu wysokiej jakości dożylną suplementację witamin i minerałów. Zalet takiego podania składników odżywczych jest wiele, a do najważniejszych zaliczyć należy fakt, iż wszystkie cenne substancje trafiają wprost do miejsca swojego przeznaczenia – do krwi. Pomijają układ pokarmowy, a więc niwelowany jest wpływ enzymów trawiennych lub ewentualnych problemów z wchłanianiem spowodowanych różnorodnymi dysfunkcjami układu trawiennego pacjenta.

Nasze produkty są bezpieczne. Podanie wlewu poprzedza konsultacja medyczna.

Czym są kroplówki witaminowe?
Niedobory witamin mogą się objawiać na najróżniejsze sposoby. Organizm może wysyłać charakterystyczne sygnały ostrzegawcze, których nie powinno się ignorować. Przeprowadzenie kroplówek witaminowych jest sposobem na wzmocnienie organizmu i odzyskanie dawnej witalności. Czym są dożylne wlewy witaminowe i na czym polega terapia z ich udziałem?

Kroplówki witaminowe
Kroplówki witaminowe są witaminowymi suplementami diety, podawanymi przez lekarza w formie dożylnych wlewów. Pozwalają na bezpośrednie dostarczenie pacjentowi niezbędnych minerałów i witamin. Przed podłączeniem kroplówki konieczne jest przeprowadzenie konsultacji lekarskiej

Odbywa się to w oparciu zarówno o wywiad, jak i konkretne potrzeby i oczekiwania pacjenta. Następnie wypisywane jest zlecenie wykonania wlewu. Doświadczona pielęgniarka zakłada dożylne wkłucie, po czym zgodnie z zaleceniami podawana jest kroplówka witaminowa.

Witaminy i minerały stosowane w terapii
W skład dostępnych kroplówek mogą wchodzić różne witaminy. Dotyczy to zwłaszcza witaminy C, witamin z grupy A, D i E oraz witamin z grupy B. Wykorzystuje się także najważniejsze elektrolity, w tym magnez, wapń, sód czy potas. Do często realizowanego należy  wlew z witaminy C. Wykazuje ona działanie zarówno profilaktyczne, jak i lecznicze. Taka kroplówka może działać energetyzująco,odmładzająco,witalizująco,regeneracyjnie. Jest również w stanie prewencyjnie chronić organizm i wykazywać wpływ prozdrowotny na wiele aspektów związanych z jego funkcjonowaniem. Polecana jest sportowcom i osobom zestresowanym. Wprowadzana witamina C dożylnie może posłużyć jako detoks, pozwalający na oczyszczenie organizmu z zalegających toksyn. Z tego tez względu przydaje się w leczeniu kaca. Terapie witaminowe wspomagają ponadto leczenie cukrzycy, chorób układu krążenia, schorzeń reumatycznych, zapalenia wątroby czy astmy. Stosuje się także w odtruwaniu wątroby, niwelowaniu bólów migrenowych czy przebiegu chorób nowotworowych.

Częstotliwość i efekty stosowania wlewów witaminowych
Częstotliwość korzystania z terapii witaminowych może być dość zróżnicowana. Z reguły ustala się ją już podczas pierwszej konsultacji lekarskiej. Lekarz dobiera częstotliwość indywidualnie, w oparciu o konkretne zapotrzebowanie organizmu danego pacjenta. Najczęściej zalecane jest przyjmowanie jednej kroplówki w ciągu tygodnia. Taka dawna wystarczy do odnotowania korzystnych następstw terapii. Skuteczność i efekt działania dożylnego wlewu witaminowego można odczuć już pierwszego dnia. Iniekcja poprawia samopoczucie, dzięki błyskawicznemu wchłonięciu się witamin do krwiobiegu. Stopniowo występuje eliminacja zmian chorobowych, które doskwierały pacjentowi przed przeprowadzeniem terapii. U wielu osób pojawia się też efekt wzmocnienia odporności. Nie ma żadnych szczególnych zaleceń po odbyciu terapii witaminowej – po podaniu kroplówki można bez przeszkód wrócić do pracy i realizacji codziennych obowiązków.

Skuteczność kroplówek witaminowych
Dożylne podawanie kroplówki pozwala na bezpośrednią, a przy tym szybką absorpcję odżywczych substancji. Trafiają one prosto do krwiobiegu pacjenta, dzięki czemu wchłaniane są natychmiastowo. Efekty uzupełnienia niedoboru minerałów i witamin mogą być w ten sposób znacznie lepsze i skuteczniejsze. Koktajl witaminowy zawiera dawkę spełniającą dzienne zapotrzebowanie organizmu na poszczególne związki

Przeciwwskazania i skutki uboczne
Nie istnieją żadne specyficzne przeciwwskazania do podawania suplementów drogą dożylną. Podczas wizyty i wstępnej konsultacji, wskazane jest jednak uprzedzenie lekarza o przebytych chorobach oraz ewentualnie ciąży. Specjalista może na podstawie szczegółowego wywiadu zalecić, bądź też odradzić przeprowadzenie suplementacji. Zawierające związek taki, jak np. witamina C wlewy nie wywołują żadnych skutków ubocznych. Kwas askorbinowy jest bowiem dla zdrowych komórek całkowicie nieszkodliwy. Witamina C wzmacnia układ immunologiczny i zapewnia mu kompleksową ochronę. Jako naturalny antyoksydant, oczyszcza organizm z wolnych rodników.

W ofercie mamy następujące kroplówki/wlewy witaminowe. 

Zarezerwuj konsultację ze specjalistą już dziś!

Dowiesz się czy kwalifikujesz się do terapii boreliozy,
która pozwoli Ci pozbyć się problemów zdrowotnych
wywołanych przez bakterie Borrelia

Już po kilku dniach od rozpoczęcia terapii poczujesz się znacznie lepiej.

Zadzwoń: +48 570 569 068

Dieta w boreliozie. Podstawowe informacje dotyczące diety stosowanej w boreliozie. | Więcej
2020-09-08
Dla zainteresowanych ciekawy film, na którym można zobaczyć jak urządzenie Rife'a likwiduje bakterie. Zapraszamy do oglądnięcia. | Więcej
2020-03-16
Działanie profilaktyczne w oleju z pestek dyni w przypadku pasożytów wynika z zawartości wspomnianej kukurbitacyny – alkaloidu, który paraliżuje układ nerwowy pasożytów. | Więcej
2020-02-28

Mamy na koncie tysiące wyleczonych i zadowolonych klientów.
Nie czekaj i zarejestruj się już dziś!

ZOBACZ NASZE OPIENIE W GOOGLE MOJA FIRMA

Informacja prawna: Materiały prezentowane na tej stronie internetowej nie mogą być traktowane jako porady medyczne, mają wyłącznie charakter informacyjny. Wykorzystywane przez nas urządzenia nie są urządzeniami medycznymi w rozumieniu Ustawy z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych.
Zamieszczone na tej stronie treści nie mogą być podstawą do podejmowania działań związanych z przeprowadzaniem diagnozy i leczeniem. W razie jakichkolwiek problemów należy się niezwłocznie zgłosić do specjalistów upoważnionych do udzielenia pomocy medycznej.

Leczenie boreliozy Katowice - Tu nas znajdziesz:

2020 © Centrum Zdrowia w Katowicach. Oferujemy szeroką i nowoczesną diagnostykę oraz terapie wspomagające leczenie boreliozy w tym terapię generatorem plazmowym. W swojej ofercie posiadamy szeroki zakres zajęć z dziedziny zdrowia w tym masaże, pakiety ziołowe, dietetykę, warsztaty antystresowe. Dzięki dogodnej lokalizacji w centrum Katowic, zapraszamy wszystkich chętnych z okolicznych miast jak Chorzów, Bytom, Mysłowice, Sosnowiec, Tychy i innych miast metropolii GZM.
Projekt i wdrożenie: fdgstudio.net