CZYM SIĘ RÓŻNIMY?

W Centrum Zdrowia/ Lyme Clinic wiemy, że droga do pełnego uzdrowienia wygląda inaczej dla każdej osoby. Rozumiemy, że złożona choroba wymaga zindywidualizowanych planów terapii. Rozpoczęcie terapii poprzedzone jest wykonaniem testów obejmujących boreliozę oraz koinfekcje.
Następnie  przeprowadzana jest  dogłębnej ocena,aby znaleźć prawdziwe źródło objawów.Mogą być spowodowane pierwotną diagnozą (np. Boreliozą) lub kombinacją przeplatających się czynników  z których wiele nie jest dobrze rozumianych lub rozpoznawalnych przez większość lekarzy lub specjalistów
Tworzymy zindywidualizowany plan terapii  wg . Algorytmu opracowanego w naszej klinice.
W przypadku chorób autoimmunologicznych skupianie się wyłącznie na jednym czynniku wywołującym objawy jest niewystarczające i mało skuteczne. Należy uwzględnić stopień rozsiania choroby, umiejscowienia przetrwalnikowych cyst oraz współistnienia w organizmie innych bakterii, wirusów, toksyn.
Holistyczny  protokół obejmuje detoksykację, odrobaczanie, odbudowę jelit, eliminację drobnoustrojów chorobotwórczych, wsparcie i modulację odporności, równowagę hormonalną, regenerację układu nerwowego i wiele innych.

WSPARCIE PSYCHICZNE
Centrum Zdrowia oferuje wsparcie psychiczne każdemu, kto chce zająć się tym aspektem swojej choroby. Organizujemy  spotkania grup wsparcia w Centrum Zdrowia/ Lyme Clinic. Jeśli jesteś zainteresowany udziałem, skontaktuj się z nami pod numerem 607 209 558  aby umieścić Cię na liście i być na bieżąco z zaplanowanymi terminami i godzinami spotkań.