OLEJKI NA BORELIOZE

Dr Zhang i jego zespół wcześniej znaleźli „wysoce aktywne olejki eteryczne”, które były skuteczne przeciwko „biofilmowi i boreliozie.
W tym nowym badaniu naukowcy przebadali kolejne 35 olejków eterycznych pod kątem ich właściwości antybakteryjnych. Używając tłoczonych olejków eterycznych z roślin lub ich owoców, naukowcy przetestowali aktywność pachnącej „esencji” roślin.
Testy laboratoryjne wykazały, że dziesięć z tych 35 roślin ma „silną aktywność” przeciwko utajonym, „uporczywym” formom boreliozy. Te olejki eteryczne pochodzące między innymi z ząbków czosnku, drzew mirry, liści tymianku, kory cynamonu, jagód ziela angielskiego, nasion kminku i eukaliptusa.
” Odkryliśmy, że te olejki eteryczne były jeszcze lepsze w zabijaniu „uporczywych” form bakterii z Lyme niż standardowe antybiotyki z Lyme. „
Dr Ying Zhang
Ponadto pięć z tych olejów było skutecznych przeciwko uśpionym formom bakterii z Lyme w stężeniu zaledwie 1 części na 1000. W szczególności olejki eteryczne z cebulek czosnku, jagód ziela angielskiego, drzew mirry, kolczastej lilii imbirowej.
W naszej klinice możecie zaopatrzyć się w wyselekcjonowane olejki eteryczne, które wykazują korzystne właściwości w boreliozie i innych problemach zdrowotnych.