PROGRAM DETOX

Borelioza rozwija się w krwiobiegu po przeniesieniu boreliozy , bakterii, z zakażonego kleszcza. Bakteria ta namnaża się i rozprzestrzenia po całym ciele. W odpowiedzi organizm wytwarza reakcję zapalną, która może prowadzić do objawów fizycznych i psychicznych.
Kiedy stosujesz terapie  leczenia boreliozy, celem jest zniszczenie bakterii. Podczas procesu niszczenia może pojawić się problem. Bakterie zawierają endotoksyny, które są nieszkodliwe poza ciałem. Mogą jednak sprawić, że osoba zachoruje, jeśli pozostanie w krwiobiegu.
Endotoksyny są uwalniane, gdy bakterie są niszczone i rozpuszczane, ale nie zawsze są wypłukiwane z systemu. Kiedy gromadzą się toksyny, reakcja organizmu na usunięcie endotoksyn może być reakcją herxheimera. Podczas eliminacji bakterii z Lyme konieczne jest również prawidłowe wyeliminowanie endotoksyn i w razie potrzeby uzyskanie natychmiastowej ulgi w reakcji herxheimera

Co to jest detoks boreliozy?

Protokół detoksykacji usuwa toksyny z krwiobiegu i wypłukuje je z układu przez narządy, takie jak wątroba, nerki, układ limfatyczny, skóra, płuca i jelita. Twoje ciało ma naturalny proces detoksykacji.

Kroki detoksykacji boreliozy

Istnieją niezbędne kroki, których należy przestrzegać podczas korzystania z protokołu detoksykacji. Te kroki pomogą Ci osiągnąć cele detoksykacji, takie jak eliminacja bakterii z Lyme i endotoksyn.

Podczas detoksykacji używamy :

Diety
Masaży detoksykujących
Sauny
Chelatacji
Indywidualnie dobranych ziół
Detox foot