STAWIANIE BANIEK

To czego nie uleczą lekartswa, wyleczy żelazo. To czego nie wyleczy żelazo, wyleczy ogień. Ale czego nawet ogień nie wyleczy jest nieuleczalne „Hipokrates”.

Stawianie baniek jest metodą leczenia znaną od tysięcy lat, sprawdzoną i stosowaną od w medycynie od wielu pokoleń. Za pomocą baniek można usunąć zaburzenia czynnościowe, uśmierzyć ból i wyleczyć chorobę.

Dobrze postawione bańki nie wywołują żadnych niepożądanych działań. Wyniki leczenia często zdumiewają i nie każą na siebie długo czekać bowiem organizm po kilku godzinach reaguje na bańki postawione we właściwym miejscu.

Bańki Lecznicze – na czym polega zabieg:

Znana od tysięcy lat terapia próżniowa zajmuje ważne miejsce w medycynie chińskiej. Bańki można stawiać przy różnych objawach i przynoszą one ulgę
w wielu chorobach,w których stosuje się też akupunkturę i masaże. Stawianie baniek jest szczególnie skuteczne w łagodzeniu bólów, w urazach tkanek miękkich, ostrych i chronicznych stanach zapalnych, wynikającej z narażenia na wilgoć, wiatr i zimno, oraz objawach związanych z zaburzeniem funkcjonowania organów wewnętrznych i zastojami w kanałach energetycznych.